آیه هفته:
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

اولین کارگاه تحریر دفتر مشاغل در کشور، توسط دانشکده سما واحد قم از ساعت 14 مورخ 12 آبان 1392 با پذیرش مدعوین و حضور مدیران دانشگاه و  مسئولین اداره کل مالیاتی، جناب آقای شریفی معاونت محترم دانشگاه و رئیس سما واحد قم و جناب آقای احمدی معاونت مالیات بر ارزش افزوده  استان قم و همچنین جناب آقای محمّدعلی رنج کشیده مدیریت محترم گروه حسابداری و دبیرکارگاه و دانشجویان دانشگاه های استان قم، مرکزی، تهران و بندر عباس در تالار غدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برگزار گردید.

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

کارگاه تحریر دفتر مشاغل ابتدا با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سپس با پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز شد سپس مجری برنامه آقای زیّنی با خیر مقدم گفتن به حاضرین در جلسه به تشریح ریز برنامه های کارگاه پرداخت وبعد از آن از معاونت محترم دانشگاه جناب آقای شریفی جهت سخنرانی دعوت به عمل آمد.

نواخته شدن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران

نواخته شدن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران

معاونت دانشگاه ضمن خیر مقدم به اساتید گرانقدر، دانشجویان عزیز، و کارکنان بعضی از دستگاه های اجرایی، شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله  الحسین(ع) را تسلیت گفتند  و همچنین فرار رسیدن 13 آبان ماه و سالروز مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را گرامی داشتند.

سخنرانی جناب آقای شریفی

سخنرانی جناب آقای شریفی

آقای شریفی  ریاست محترم دانشکده سما واحد قم از  تلاش و همّت والای مدیریت محترم گروه حسابداری جناب آقای محمّدعلی رنج کشیده و دانشجویان این رشته به ویژه آقای زینی و سخنران محترم، معاونت مالیات بر ارزش افزوده استان قم جناب آقای محمّدعلی احمدی قدردانی نمودند.

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

ایشان با بیان اینکه اگر باور داشته باشیم مالیات اصلی ترین پشتوانه بسترهای شکوفایی اقتصادی، اجتماعی، صنعتی و پژوهشی جامعه را فراهم می­سازد، پس نقش کلیه قوانین و مقررات موضوعه مالیاتی و عوامل اجرایی و ابزارهای هدفمندی که برای شناسایی همه مشاغل مکلف به پرداخت مالیات تعین و میزان و ثبت و وصول آن بکار میرود  از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ریاست سما واحد قم با بیان اینکه در راستای همین هدف نقش دانشگاهها و اساتید و دانشجویان تحصیل کرده  رشته حسابداری و سایر رشته های مرتبط نقطه اصلی و محوری کانون تمرکز و ثبت و ضبط درآمدهای مشاغل مختلف و آموزش و تفهیم همگان مخصوصا مودیان جهت پرداخت به موقع مالیات به شیوه های کاملا مناسب و خود اظهاری و شناسایی مشاغل جدید و نو ظهور، برنامه ریزی و وضع قوانین و مقررات جهت برقراری عدالت در دریافت مالیات در جامعه از اقشار و صنوف مختلف است.

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

عضوهیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم بابیان اینکه برگزاری این کارگاه ها در سطح استان در صورت تشکیل مرکز اجتماع گروه بزرگی از عالمان و علاقه مندان می باشد به نوبه خود باید مکانی باشند جهت بحث و بعضا به چالش کشیدن پاره ای از مشکلات و نقد و بررسی بعضی قوانین مالیاتی موجود تا با تبادل نظر پیرامون آنها آینده ای امیدوار کننده برای مقوله بسیار مهم مالیاتی و سپس کارآمد نمودن قوانین در حوزه اجرا به وجود آید. دانشکده سما واحد قم مفتخر است که برای نیل به این منظور در سطح استان قم پیش قدم گردیده است.

در پایان جناب آقای شریفی از ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم جناب آقای دکتر قاسمی برای همکاری و همراهی در برگزاری این کارگاه تقدیرو تشکّر کرد.

در ادامه مجری برنامه ضمن تشکّر از سخنرانی ریاست محترم دانشکده سما واحد قم از مدیریت محترم گروه حسابداری و عضو هیات علمی دانشکده جهت ایراد سخنرانی دعوت به عمل آورد.

سخنرانی جناب آقای رنج کشیده

سخنرانی جناب آقای رنج کشیده

آقای رنج کشیده بعد از خیر مقدم گفتن به حاضرین، مسئولین و دانشجویان با بیان اینکه هدف از برگزاری کارگاه تحریر دفتر مشاغل برای اولین بار در کشور، کاربردی کردن آن و افزایش سطح علمی دانشجویان است افزود علاقمندان می توانند با بهره گیری این دوره به بازار کار مراجه و منافع اقتصادی خود و جامعه خود را به همراه داشته باشند.

عضو شورای پژوهشی دانشکده، ضمن تشکّر از همکاری معاونت محترم دانشگاه و ریاست سما جناب آقای شریفی و معاونت مالیات بر ارزش افزوده استان جناب آقای احمدی که با ایجاد این فرصت در افزایش سطح علمی دانشجویان تاثیر گذار بوده اند بیان داشت امروزه مالیات نقش چشمگیری در افزایش رشد اقتصادی کشور دارد و با بهره گیری از این کارگاه که بعد از تغییر قوانین موضوعه برای اولین بار در کشور برگزار شده است می تواند در اقتصاد کشور و استان و  دانشجویان نیز تاثیر گذار باشد.

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

عضو هیات علمی دانشکده با بیان این سخن که امروزه یادگیری از جایگاه بالایی برخوردار است با ذکر مثالی به دانشجویان تاکید کرد امروزه مهم نیست در کدام دانشکده یا دانشگاه تحصیل می نمایید بلکه مهمترین مسئله افزایش سطح علمی به همراه یادگیری می باشد چرا که دانش خالی در جامعه جایی ندارد.

ایشان با بیان اینکه دوره های مالیات بر ارزش افزوده طبق مجوز دانشگاه علوم  اقتصادی تهران، دبیرخانه پروژه ملی آموزش قانون مالیات بر ارزش افزوده توسط مدیریت استان قم با اعطای مدرک در کل استان قابل انجام است از مسئولین استان و دانشکده خواست زمینه لازم را برای گذراندن دوره های آن فراهم نمایند و به دانشجویان وعده داد انشاالله این دوره ها به زودی برگزار شود.آقای رنج کشیده در خلال دیگری از برنامه با مطرح کردن این سخن که دانشجویان با کسب بهترین معدل در کنار یادگیری  می توانند عرصه های بعدی تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را بدون آزمون مطابق قوانین موضوعه پشت سر بگذارند.

سخنرانی جناب آقای رنج کشیده

سخنرانی جناب آقای رنج کشیده

دبیر اولین کارگاه تحریر دفتر مشاغل در کشور با بیان اینکه در پایان کارگاه، آزمونی تستی از کلیه مدعوین و دانشجویان گرفته خواهد و به دانشجویان و مدعوین که تا پایان جلسه حضور داشته و حد نصاب لازم را بدست بیاورند مدرک پایان دوره کارگاه اعطا خواهد شد. آقای رنج کشیده همچنین بیان داشت در بسته های تحویلی به کلیه دانشجویان سخنرانی آقای احمدی مدرس دوره به صورت جزوه تحویل شده است و حاضرین می توانند همزمان نکات لازم را برداشت نمایند.

بعد از سخنرانی جناب آقای رنج کشیده مجری برنامه با دعوت از معاونت محترم مالیات بر ارزش افزوده استان جناب آقای احمدی قسمت اول کارگاه از ساعت 15 آغاز  وتا ساعت16:30 ادامه داشت.

قسمت اول کارگاه با تدریس استاد احمدی

قسمت اول کارگاه با تدریس استاد احمدی

در وقت استراحت دو کلاس آقای احمدی برگزاری از ساعت 16:30 الی17:00 مسئولین با پخش کلیپی یاد شهدا و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین را گرامی داشتند و از دانشجویان رتبه های اول تا سوم رشته حسابداری دانشکده تقدیر کردند همچنین  ریاست محترم دانشکده از تلاش های معاونت محترم مالیات بر ارزش افزوده جناب آقای محمّدعلی احمدی و مدیر گروه حسابداری و دبیرکارگاه جناب آقای محمّدعلی رنج کشیده با اهدای لوحی تقدیر نمودند همچنین در پایان از تلاش های دانشجوی پر تلاش جناب آقای زینی با اهدای لوح و هدیه­ای تشکّر و قدردانی شد.

تقدیر از دانشجویان برتر رشته حسابداری دانشکده

تقدیر از دانشجویان برتر رشته حسابداری دانشکده

تقدیر از دانشجویان برتر رشته حسابداری دانشکده

تقدیر از دانشجویان برتر رشته حسابداری دانشکده

تقدیر ریاست دانشکده از جناب آقای احمدی

تقدیر ریاست دانشکده از جناب آقای احمدی

تقدیر ریاست دانشکده از جناب آقای رنج کشیده

تقدیر ریاست دانشکده از جناب آقای رنج کشیده

تقدیر از دانشجوی فعال کارگاه آقای زینی

تقدیر از دانشجوی فعال کارگاه آقای زینی

بعد از آن بخش پایانی سخنرانی و تدریس آقای احمدی از ساعت 17 الی 18 برگزار شد.

قسمت پایانی کارگاه با تدریس استاد احمدی

قسمت پایانی کارگاه با تدریس استاد احمدی

مدرس دانشکده سما جناب آقای احمدی در بخش اول  با بیان سخنانی از امام رحمه الله علیه و مقام معظم رهبری مدظله العالی به تبیین نقش مالیات در جامعه و اهداف کارگاه و سایر سرفصل ها پرداختند و همچنین در بخش دوم تدریس با تکمیل نمودن بحث تحریر دفاتر مشاغل با بیان مثال های به صورت کامل نحوه کاربردی کردن آن را به دانشجویان و مدعوین ارائه نمودند که متن کامل سخنرانی به همراه مثال های کاربردی  استاد محمّدعلی احمدی را می توانید در ادامه دانلود نمایید.

دانلود فایل آموزشی کارگاه

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

33 پاسخ به گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل

 • بی نام می‌گوید:

  باز هم تشکر می کنم از زحمات تمام خوبان که با برگزاری این کارگاه باعث پیشرفت دانشکده و دانشگاه آزاد می شوند.
  به امیدبرگزاری همایش ها و کارگاه های ملی با کیفیت و تراز علمی بالاتر.
  جا داره تشکر خیلی ویژه ای از آقای زینی بکنم برای برگزاری این کار گاه.
  همه چیز عالی بود..

 • محمد علی رنج کشیده می‌گوید:

  بسمه تعالی
  سلام علیکم؛
  با صلوات بر پیامبر رحمت وخاندان مطهرش و عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام عطف به خبر گزارش کارگاه تحریر دفتر مشاغل به اطلاع می رساند از کلیه دست اندرکاران متشکرّم

  ومن الله توفیق
  محمّدعلی رنج کشیده

 • دانشجویان قرآن پژوه دانشکده می‌گوید:

  درود بر تلاشگران عرصه علم و معرفت افزایی، اساتید و دانشجویان خوش ذوق دانشکده خصوصا جناب استاد رنج کشیده عزیز ..
  در پناه حق موفق باشید

 • سید مهدی سلیمانی(مدرس حسابداری دولتی) می‌گوید:

  برگزاری کارگاههای علمی و کاربردی در استان قطعا باعث افزایش مهارتهای علمی و عملی دانشجویان میگردد. جا دارد از تلاش کلیه دوستان به ویژه برادر ارجمند جناب آقای رنج کشیده و جناب آقای احمدی تقدیر و تشکر نمود.

 • حسین نعمت پور می‌گوید:

  سلام
  ابتدا تشکر میکنم از تمام کسانی که تلاش وافری برای برپایی این کارگاه علمی انجام دادن. مخصوصا استاد خودم جناب آقای رنج کشیده که ثابت کردند
  همیشه در خدمت علم و آموزش قدم بر میدارن.
  پیشنهاد اینکه این کارگاه ها ی اموزشی کاراتر خواهد بود اگر با حجم خیلی کمتری برگزار می شد .
  صراحتا عرض میکنم هیچ انتقادی ندارم جون برپایی همچین کارگاه آموزشی در این سطح امکانات با این کیفت برگزاری خوب واقعا جای تشکر وقدر دانی را دارد.

 • موسوی می‌گوید:

  سلام
  همایش پر باری بود.
  فقط تعداد شرکت کنندگان بالا بود و قسمت های اخر جلسه که بیشتر مهم بود همهمه شد و زیاد متوجه نشدیم.

 • میثم آقاگل می‌گوید:

  باسلام:
  ضمن عرض خسته نباشید به تمام کسانی که در جهت برگزاری این کارگاه سهمی داشتند.
  کارگاه خوبی بود ولی به نظر این حقیر نیاز به برنامه ریزی و هماهنگی بیشتری بود تا بهتر و موثرتر برگزار میشد.
  البته برای کارگاهی در این سطح و تجربه عالی بود.
  خدا قوت و خسته نباشین.

 • حسين پورحسرت می‌گوید:

  سلام
  با تشکّر از کلیّه دست اندر کاران برگزاری کارگاه تحریر دفتر مشاغل امیدوارم در مراحل بعدی در ابعاد بزرگتری برگزار گردد.

 • محمد گل‌وردي می‌گوید:

  السلام علیک یا اباعبدالله (علیه السلام)

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که در برگزاری این کارگاه دست‌اندر کار بوده‌اند، بویژه دوست عزیزم جناب آقای زینی، از استاد بزرگوار جناب آقای رنج‌کشیده تقاضا دارم برای بهره‌مندی بهتر شرکت کنندگان از این‌گونه کارگاه‌ها، تلاش نمایند تا در برگزاری کارگاه‌های بعدی تعداد شرکت کنندگان کمتر باشد.
  از آقایان: استاد احمدی، دکتر شریفی،‌استاد دانش‌پژوه نیز تقدیر و تشکر می‌نمایم.

 • شجاعي زاده می‌گوید:

  با سلام واحترام
  ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی ، تلاش همه بزرگواران از جمله جناب آقای رنج کشیده که در برگزاری موفقیت آمیز این کارگاه آموزشی به منظور ارتقای علمی دانشجویان کوشا بوده اند قابل تقدیر می باشد.

 • مصطفي معارف وند می‌گوید:

  کارگاه از لحاظ کیفیت در حد عالی بود و فقط مشکل شلوغی داشت

 • محمد محمدحسيني می‌گوید:

  بسیار عالی بود.انشاالله این همایش ها ادامه داشته باشند.
  با تشکر از استاد گرامی جناب آقای رنج کشیده

 • سيد مجتبي بكايي می‌گوید:

  سلام با عرض تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا امام حسین (ع) به شما دانشجویان گرامی
  از اساتید گرامی اقایان رنج کشیده و دانش پژوه و رئیس گرامی دانشگاه اقای شریفی کمال تشکر وسپاس گزاری را دارم
  تنها نقطه وارد بر این همایش فقط زمان ان بود که طولانی بود

  با تشکر

 • مهدي بستان می‌گوید:

  سلام
  مراسم خوبی بود فقط بنده به عنوان راهنما بودم لیکن امید دارم مجدد نیز برگزار شود تا بتوانم بهره علمی لازم را ببرم
  همچنین امیدوارم از فایل ارائه شده نیز بتوانم استفاده کنم.
  از مسئول برگزاری استاد رنج کشیده و آقای شریفی ریاست دانشکده و کلیه دست اندرکاران نیز تشکّر می نمایم.

  مهدی بستان

 • مجتبي كاظمي می‌گوید:

  سلام
  تشکّر می کنم که برای اولین بار توسط دانشگاه سما در کشور برگزار می گردد
  به عنوان دانشجوی این دانشگاه مسروریم
  تشکر از مدیر گروه حسابداری استاد رنج کشیده دکتر شریفی و دکتر جوادیه و استاد دانش پژوه و استاد احمدی و همچنین بقیه دست اندرکاران که برای برگزاری هرچه بهتر همایش تلاش کردند.
  مجتبی کاظمی

 • محمد باقر وطن می‌گوید:

  با سلام
  ضمن تشکر از کلیه کسانی که در برنامه ریزی و اجرای این همایش زحمات فراوان کشیده اند به ویژه مدیر محترم گروه حسابداری جناب آقای رنج کشیده امید است امثال همایش های فوق جهت ارتقای سطح کیفی دانشجویان مجددا برگزار گردد

 • جواد مرادي می‌گوید:

  بسمه تعالی
  سلام علیکم
  کارگاه بسیار خوبی بود امیدوارم تکرار شود.

  جواد مرادی
  مدیرگروه کامپیوتر

 • وحید فرجی شیخ احمد لو می‌گوید:

  با سلام واحترام
  ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی،تقدیرو تشکر میکنم ازکلیه افرادی که در این همایش زحمت کشیدند به ویژه استاد رنج کشیده ،استاد احمدی ،دکتر شریفی،دکتر جوادیه،مهندس سلیمانی،مهندس سلطانی .

 • محمد امین زینی لشکاجانی می‌گوید:

  سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت تمام عزیزان و سروران گرامی.
  زمن تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا امام حسین (ع) خدمت تمامی عزاداران لازم میبینم چند نکته ریز در مورد کارگاه عرض کنم.
  این کار گاه برای اولین بار در کشور برگزار شده….
  در کمترین زمان ممکنه برنامه ریزی شده….
  خارج از محیط دانشگاه برگزار کننده اجرا شده….
  با حضور خانم ها و آقایان بر گزار شده در سطح دانشگاه آزاد……
  تمام دانشجویان و حتی اساتید با آیدی کارت وارد شده اند و جایگاه تمام عزیزان مشخص بوده
  حال اگر معدودی از دوستان به علت خستگی و نظری بودن تمام مباحث احساس خستگی کرده و غیره ایرادی به تعداد شرکت کنندگان وارد نیست باید دقت کرد بحث کارگاه نظری است.

  با تشکر و قدر دانی از حضور شما سروران گرامی و آرزوی سعادت و موفقیت روز افزون.

 • سبحان الله خطي می‌گوید:

  بسمه تعالی
  کارگاه بسیار آموزنده و شایسته بوده است آقای رنج کشیده فردی کوشا و فعال و مسئولیت پذیر است، با تمام وجود دنبال و عشق تلاش می کند و از دانشجویان بطور شایسته کار می کشد.

  سبحان الله خطی
  مدیرگروه معارف و عمومی

 • حسین آقازیارتی می‌گوید:

  ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) خدمت تمامی دوستان گرامی از تک تک عزیزان که برای برگزاری اولین کارگاه آموزشی دفاتر مشاغل در سطح کشور تلاش کردند به ویژه مدیر گروه حسابداری جناب اقای رنج کشیده تشکر می کنم.

 • بهنام سلماني زاده می‌گوید:

  سلام
  خیلی خوب بود

 • بهنام سلماني زاده می‌گوید:

  مراحل اجرای کارگاه تحریر دفتر مشاغل:
  ۱-ساعت پذیرش ۱۴
  ۲-تحویل آی دی کارت بسیار زیبا با عکس و بند جالب
  ۳-تحویل بسته آموزشی(شامل خودکار -بروشور کارگاه تحریر-جزوه-کیف دکمه دار)
  ۴-در بدو ورود تالار تطبیق کارت با مهمانان
  ۵-تحویل پذیرایی ویژه که شامل(سیب قرمز»موز«آبمیوه تکدانه» کیک مغزدار» آب معدنی»دستمال کاغذی»چاقو»ظرف میوه ها
  ۶-نشستن حضار در جایگاه های A-,B-C-Dمخصوص آقایان و E-F-G-Hمخصوص دخترها
  ۷-پخش کلیپ حضرت معصومه
  ۸-تلاوتی آیاتی از کلام الله مجید
  ۹-سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران
  ۱۰-مجری(آقای زینی) و اعلام برنامه و خیر مقدم
  ۱۱-سخنرانی آقای محمّدحسین شریفی معاون دانشگاه و رییس دانشکده سما واحد قم
  ۱۲-سخنرانی آقای رنج کشیده مدیرگروه حسابداری و دبیرکارگاه
  ۱۳-تدریس بخش اول استاد محمّدعلی احمدی
  ۱۴-استراحت اول و پخش کلیپ شهدا
  ۱۵-تقدیر از شاگردهای اول تا سوم مقطع کاردانی دانشکده
  ۱۶-تقدیر از استاد محمّدعلی احمدی و استاد محمّدعلی رنج کشیده و آقای زینی و اهدای سکه به ایشان
  ۱۷-تدریس بخش دوم استاد محمّدعلی احمدی
  ۱۸-آزمون تستی ۲۰سوالی از کلیه مهمانان
  ۱۹-پایان
  ۲۰-از کلیه دست اندرکاران متشکرم

  بهنام سلمانی زاده
  دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم

 • رضا النصار می‌گوید:

  با سلام و خدا قوت به تمامی کسانی که زحمت زیادی برای برگزاری این همایش کشیده اند، همایش بسیار مفیدی بود.

 • مهدی آذربویه می‌گوید:

  سلام
  متاسفانه بنده توفیق حضور در این جلسه را نداشتم ولی تعریفش رو از دوستان زیاد شنیدم
  امیدوارم همیشه درحال پیشرفت باشید

 • حسام عليزاديان می‌گوید:

  با سلام و خسته نباشی خدمت تمام کسانی که در این همایش زحمت کشیدن .
  این همایش بسیار کامل و همچنین مفید بود.

 • .... می‌گوید:

  سلام لطفا عکسهایی که از دانشجویان برتر گرفته شده است رو تمامش رو بذارید.
  ممنون

 • حسن زاهد می‌گوید:

  باسلام وعرض خسته نباشید خدمت تمام برگزارکنندگان کارگاه آموزشی دفاتر مشاغل علی الخصوص رئیس دلسوز وتوانمند دانشکده ،سرورگرامی جناب آقای شریفی ومدیر گروه،پرتلاش وخستگی ناپذیر وخوش ذوق حسابداری برادرارجمند جناب آقای رنج کشیده.اینگونه همایش ها هرچند زحمات زیادی رادرپی دارد ولی یقینادرشکوفایی استعدادها وارتقای سطح معلومات دانشجویان نقش بسزایی داردوموجب افزایش کیفیت علمی دانشکده می گردد.ازدرگاه خداوند منان برای همه عزیزان دست اندرکار ،آرزوی سلامتی ،وتوفیق روزافزون درخلق چنین آثار ماندگار رادارم.موفق باشید

 • ناشناس می‌گوید:

  عکسهای همایش خیلی خیلی عالی بود دست آقای عکاس درد نکنه. خوبه که یه کلاس عکاسی برای دانشجویان علاقه مند برگزار بشه

 • دانشجوی رشته حسابداری می‌گوید:

  باسلام و خسته نباشید خدمت استاد رنج کشیده
  دستتون درد نکند بابت برنامه کارگاه تحریر دفاتر و از تمامی دست اندرکاران
  تشکر فراوان میکنم

 • محمّدعلي رنج كشيده می‌گوید:

  بسمه تعالی
  سلام علیکم،
  با صلوات بر پیامبر رحمت و خاندان مطهرش ؛عطف به پیام های فوق از تلاش مسئولین دانشگاه آقایان دکتر قاسمی(ریاست محترم دانشگاه) و دکتر قاسم زاده(ریاست محترم دانشکده پزشکی) و دکتر علوی(مدیر محترم آموزش دانشکده پزشکی) و آقای شریفی(ریاست محترم دانشکده سما) و به خصوص و ویژه دانشجویان عزیزمان که هریک به نوبه خود تلاش کردند که جای دارد از تک تک آنها نیز تشکّر ویژه بنمایم.
  همچنین از ابراز محبت تمامی اساتیدو دانشجویان که با پیام ها زیبایشان در روند هرچه بهتر کردن آن گام برداشتند تشکّر و قدردانی می نمایم.

  ومن الله توفیق
  محمّدعلی رنج کشیده

 • ناشناس می‌گوید:

  با تشکر از واحد IT که از ابتدا بوجود آمدن کارگاه تا پایان کارگاه و حتی تنش های بعد از کارگاه زحمات فراوانی کشیده اند و اصلا دیده نشده اند .
  امید است باز شاهد تلاش این عزیزان در جهت بهبود کیفیت دانشجویان دانشکده باشیم

 • m می‌گوید:

  از استاد رنج کشده واستاد احمدی همچنین اقای زینی ودیگرکسانی که جهت برگزاری این کارگاه زحمات فراوانی کشیده اند وباعث پیشرفت ماشدند بسیارمتشکرم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
Friday 10 April 2020
ساعت حضور مدیران گروه

نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97

گروه

ايام هفته

ساعت

حجت الاسلام والمسلمین زهراپور

(معارف)

شنبه

14:30 الی 16:00

سه شنبه

14:30 الی 16:00

در زمان حضور به شبهات ديني وسوالات آموزشي دانشجويان محترم در زمينه دروس معارف پاسخ داده مي شود.

آمار وب سایت
تعداد مطالب : 1302
تعداد نظرات : 817
بازديد اين هفته : 3999
بازديد اين ماه : 6699
بازديد امسال : 83316
کل بازديدها : 124748
افراد آنلاين : 4 نفر
زمان بارگذاري صفحه : 14٫592 ثانيه
دریافت نرم افزار های کاربری
اوقات شرعی به افق شهر قم
پیش بینی وضعیت آب و هوا
قم
تاریخ: ۰۶:۳۶
اغلب ابری
اغلب ابری
5°C
احساس واقعی: 2°C
فشار کنونی: 1020 mb
رطوبت: 88%
سرعت باد: 3 m/s شرقجنوبشرق
تند باد: 4 m/s
اطلاعات بیشتر...