آیه هفته:
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

گزارش راه اندازی دورجدید درس پروژه مالی

دور جدید درس پروژه مالی با پیشتازی گروه حسابداری و حضور ریاست دانشکده، معاونت آموزشی؛ اعضای هیات علمی و اساتید مدعو و دانشجویان در روز سه شنبه 20خرداد 1393 ساعت 15 در سالن همایش دانشکده آغاز شد.

گزارش راه اندازی دور جدید درس پروژه مالی

گزارش راه اندازی دور جدید درس پروژه مالی

در ارئه درس پروژه مالی دانشجویان بعد از تعیین موضوع با هماهنگی کامل اساتید خود، آن موضوع را در کتابخانه دانشکده به جهت تکراری نبودن با سایر موضوعات ثبت و پس از تکمیل پروژه با هماهنگی استاد راهنما در روز مقرر در حضور دانشجویان و اساتید خود ارائه می دهند و پس از ارائه امتیاز لازم را ثبت می نمایند.

گزارش راه اندازی دورجدید درس پروژه مالی

گزارش راه اندازی دورجدید درس پروژه مالی

در اولین ارائه های این ترم ریاست دانشکده جناب آقای شریفی و معاون محترم آموزش جناب آقای دکتر جوادیه به همراه مدیر گروه حسابداری و عضو هیات علمی دانشکده جناب آقای رنج کشیده آیین شروع دور جدید پروژه مالی دانشکده را راه اندازی نمودند.

گزارش راه اندازی دورجدید درس پروژه مالی

گزارش راه اندازی دورجدید درس پروژه مالی

بعد از اولین ارائه توسط دانشجو سرکار خانم قرنلی با موضوع تقلب در حسابداری و حسابرسی مسئولین دانشکده مطالبی به شرح ذیل بیان کردند:

جناب آقای شریفی ریاست محترم دانشکده  در آیین راه اندازی دور جدید پروژه مالی ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت بقیه الله اعلظم روح الفداء به دانشجویان و اساتید و مهمانان گفت: اساتید وقتشان را صرف تدریس و نظارت می نمایند تا بر کار کیفی دانشجویان و بار علمی آنها بیفزایند.

معاون دانشگاه اظهار داشت این گونه جلسات منجر می شود به اینکه دانشجویان قدرت صحبت کردن دفاع در مجامع  و جلسات را پیدا نمایند و همچنین توانایی تحقیق و تفحص در دانشجو به وجود می آورد.

سخنرانی جناب آقای شریفی

سخنرانی جناب آقای شریفی

عضو هیات رئیسه دانشگاه گفت: همین موضوعی که امروز بحث شد در جامعه ما اهمیت زیادی دارد و دستگاه های مالی و اقتصادی متاسفانه درگیر آن هستند و در بعضی موارد رانت و مفاسد اقتصادی موضوع جامعه ما است و در این حوزه اتفاقات ناخوشایندی هم افتاده است.

ریاست شورای آموزش و پژوهشی دانشگاه بابیان اینکه حسابداری و حسابرسی کجا ایستاده است و این انتقاد بر حسابدرای و حسابرسی هست چگونه نظارت می نماید گفت: زمانی با تجمع پول و ردوبدل شدن  وجوه نقد زیاد کسی بتواند راهی پیدا کند و احساس وظیفه شرعی و ملی هم نباشد بسیار آسان است که تخلف نماید و باید گفت نظارت حسابدار و حسابرس کجاست؟

ایشان اظهار داشت: وقتی موضوعی به دانشجویی داده می شود به عمق آن وارد شود و می­ تواند خیلی گسترده تحقیق کند؛ نقاط ضعف و قوت هر موضوع را پیدا نماید و آن را به کارفرمای خود و دانشگاه پیشنهاد نماید. وی با بیان اینکه خیلی خوشحالیم و امیدواریم که این کار مدیرمحترم گروه و اساتید در خصوص ارائه پروژه به صورت کنفرانس باعث پیشرفت و رشد مجموعه دانشجویان رشته حسابداری را در آموزشکده فراهم نماید.

در ادامه جناب آقای دکتر جوادیه معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده گفت: ما خشنود هستیم که دانشجویان شروع کردند و استارت کار را حسابداری زده و ماهم حساب می کنیم و انشاالله ادامه پیدا کند و ادامه دار باشد.

سخنرانی جناب آقای دکتر جوادیه

سخنرانی جناب آقای دکتر جوادیه

دکتر جوادیه اظهار داشت: انشاالله همیشه این گونه ارائه ها باشد و منجر به ارتقا سطح علمی دانشکده می شود و گروه های دیگر نیز باید این را الگو نمایند و از جناب آقای شریفی ریاست دانشکده و جناب آقای مهندس رنج کشیده مدیر گروه حسابداری و عضوهیات علمی دانشکده و استاد دانش پژوه تشکر می نمایم.

در دور جدید ارائه درس پروژه مالی مدیر گروه رشته حسابداری و عضو هیات علمی دانشکده با بیان اینکه این درس از جایگاه ویژه ای برخوردار است اظهار داشت: مطابق سرفصل درس پروژه مالی دانشجویان مکلف هستند این درس را در حضور دانشجویان ارائه نمایند و برای بهتر شدن ارائه و کمک به اساتید در امتیاز دهی از استاد کمکی تحت عنوان داور استفاده گردیده است. نقش داوران در ارائه پروژه ارزیابی دانشجویان در جهت انجام پروژه و کمک به استاد راهنما است.

استاد رنج کشیده افزود: در ترم های گذشته تفاوت های عمده ای بین ارائه پروژه دانشجویان با اساتید مختلف وجود داشت که با هماهنگی معاونت آموزش و ریاست دانشکده رویه یکسانی بین همه دانشجویان اجرا گردید.

سخنرانی جناب آقای رنج کشیده

سخنرانی جناب آقای رنج کشیده

عضو شورای آموزشی و پژوهشی دانشکده گفت: گروه حسابداری اولین گروه در اجرای کامل این سرفصل­ها است و هدف آن ارتقاء سطح علمی و آموزشی دانشجویان است چرا که اولویت اول در گروه حسابداری ارتقاء سطح علمی دانشجویان می باشد و اولویت بالایی نیز دربین همگان دارد.

مدیرگروه حسابداری دانشکده سما اظهار داشت: دانشجویان با ارائه این پروژه در واقع هدف اصلی آن که همان خلاصه مباحث حسابداری است را پوشش باید بدهند.

در پایان مدیر گروه حسابداری از حضور گرم جناب آقای شریفی ریاست دانشکده و جناب آقای دکتر جوادیه معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده و اساتید و دانشجویان تشکر و قدردانی کرد.

لازم به ذکر است  در این جلسه 5 ارائه پروژه توسط دانشجویان خانم ها قرنلی، چاوشی، خراطی، یزدیان و آرندیان ارائه شد  و حدنصاب لازم را نیز کسب کردند.

4 پاسخ به گزارش راه اندازی دورجدید درس پروژه مالی

 • محمدعلي رنج كشيده می‌گوید:

  بسمه تعالی
  با صلوات بر پیامبر رحمت و خاندان مطهرش از تلاش مسئولین دانشکده،همکارن و به ویژه دانشجویان حسابداری کمال تشکّر و قدردانی را دارم.
  امید است در پناه خداوند عزّوجل همواره موفق باشند.

  ومن الله توفیق
  محمّدعلی رنج کشیده

 • مدیر پشتیبانی می‌گوید:

  به نام خدا
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران به ویژه مدیر محترم گروه آموزشی حسابداری
  امیدوارم حرکتهای رو به جلوی علمی دانشکده با سرعت بیشتری ادامه یابد و هر روز شاهد افزایش کیفی امور آموزشی دانشجویان باشیم
  و من الله توفیق
  علوی

 • دانش پژوه می‌گوید:

  ضمن تشکر از عضو هیات علمی و مدیر گروه سما
  جناب آقای رنج کشیده زید عزه
  بنده به عنوان استاد راهنما از تلاش دانشجویان عزیز که نامشان در گزارش قید شده بود صمیمانه تشکر و قدردانی مینمایم.
  همچنین سپاس از گزارش مبسوط

 • پورجلالي می‌گوید:

  با سلام
  امیدوارم فعالیتهای آموزشی و پ‍وهشی دانشکده بیش از پیش به پیشرفت دانشجویان و حرکت روبه رشد دانشکده کمک نماید .
  تشکر و قدر دانی از مدیر گروه محترم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
Sunday 5 July 2020
ساعت حضور مدیران گروه

نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97

گروه

ايام هفته

ساعت

حجت الاسلام والمسلمین زهراپور

(معارف)

شنبه

14:30 الی 16:00

سه شنبه

14:30 الی 16:00

در زمان حضور به شبهات ديني وسوالات آموزشي دانشجويان محترم در زمينه دروس معارف پاسخ داده مي شود.

آمار وب سایت
تعداد مطالب : 1310
تعداد نظرات : 817
بازديد اين هفته : 8303
بازديد اين ماه : 6680
بازديد امسال : 158751
کل بازديدها : 200189
افراد آنلاين : 3 نفر
زمان بارگذاري صفحه : 7٫371 ثانيه
دریافت نرم افزار های کاربری
اوقات شرعی به افق شهر قم
پیش بینی وضعیت آب و هوا
قم
تاریخ: ۰۴:۳۷
اغلب صاف
اغلب صاف
27°C
احساس واقعی: 25°C
فشار کنونی: 1010 mb
رطوبت: 23%
سرعت باد: 3 m/s شرقشمالشرق
تند باد: 5 m/s
اطلاعات بیشتر...